Tłumaczenia włoski

Nasza oferta tłumaczeń z języka włoskiego na język polski oraz z polskiego na język włoski kierowana jest do każdego, kto chciałby zlecić tłumaczenie tekstu. Zajmujemy się tłumaczeniami tekstów ogólnych oraz specjalistycznych. Wśród nich są teksty pisane językiem biznesu, prawa, medycyny, finansów, ekonomii oraz innych dziedzin.

Tłumaczenia wykonujemy szybko i solidnie. Każdy przesłany tekst traktujemy jako poufny. Na Państwa życzenie przygotowujemy korzystną wycenę w przypadku większej ilości tekstów. Zlecając tłumaczenie online można zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Oprócz tłumaczeń pisemnych wykonujemy tłumaczenia ustne z języka włoskiego na język polski oraz z polskiego na język włoski. Nasi tłumacze mogą umówić się na dowolną porę, aby za pomocą telefonii internetowej lub komunikatora internetowego przeprowadzić tłumaczenie danej konferencji, rozmowy czy nagrania dźwiękowego. W celu umówienia się na tłumaczenie ustne należy skontaktować się z nami trzy dni przed terminem danego wydarzenia.

Ceny tłumaczeń

Tłumaczenia pisemne z włoskiego na język polski

standardowe ? 40 zł
ekspresowe ? kwota podstawowa plus 50% ceny

Cena podana jest za 1 stronę gotowego tekstu – 1500 znaków za spacjami wg wskazań edytora tekstu.

Tłumaczenia z języka polskiego na język włoski

standardowe ? 45 zł
ekspresowe ? kwota podstawowa plus 50% ceny

Cena jest podana za 1 stronę gotowego tekstu – 1500 znaków za spacjami wg wskazań edytora tekstu.

Ceny tłumaczeń ustnych
Ustalane indywidualnie.