Tłumaczenia angielski

Nasza oferta tłumaczeń z języka angielskiego na język polski oraz z polskiego na język angielski kierowana jest do każdego, kto chciałby zlecić tłumaczenie tekstu, w tym również do firm. Zajmujemy się tłumaczeniami tekstów ogólnych oraz specjalistycznych. Wśród nich są teksty pisane językiem biznesu, prawa, medycyny, finansów, ekonomii oraz innych dziedzin.

Tłumaczenia wykonujemy szybko i solidnie. Każdy przesłany tekst traktujemy jako poufny. Na Państwa życzenie przygotowujemy korzystną wycenę w przypadku większej ilości tekstów. Zlecając tłumaczenie online można zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Oprócz tłumaczeń pisemnych wykonujemy tłumaczenia ustne z języka angielskiego na język polski oraz z polskiego na język angielski. Nasi tłumacze mogą umówić się na dowolną porę, aby za pomocą telefonii internetowej lub komunikatora internetowego przeprowadzić tłumaczenie danej konferencji, rozmowy czy nagrania dźwiękowego. W celu umówienia się na tłumaczenie ustne należy skontaktować się z nami trzy dni przed terminem danego wydarzenia.

Ceny tłumaczeń

Tłumaczenia pisemne na język polski
standardowe ? 40 zł
ekspresowe ? kwota podstawowa plus 50% ceny

Cena podana jest za 1 stronę gotowego tekstu – 1500 znaków za spacjami wg wskazań edytora tekstu.

Tłumaczenia z polskiego na angielski

standardowe ? 45 zł
ekspresowe ? kwota podstawowa plus 50% ceny

Cena jest podana za 1 stronę gotowego tekstu – 1500 znaków za spacjami wg wskazań edytora tekstu.

Ceny tłumaczeń ustnych
Cena ustalana indywidualnie.